Me mime konkurruese pr te gjithe ata qe duan te kene nje faqe interneti cilesore.

Zgjedhja e nj ofrues t besueshm sht nj vendim i rndsishm.

 • Plani Hosting
 • Pagesa Mujore
 • Web Hapsir
 • Trafik Mujor
 • Domaina t Hostuar
 • Nn-domaina
 • MySQL Databases
 • cPanel Powered
 • Frontpage Extensions
 • Daily Backup
 • Web File Manager
 • Spam Protection
 • Fantastico Script
 • DatacenterTechnology
 • 99.99% Uptime
 • Mbeshtetje 24/7
 • BAZE
 • 2.91
 • 20GB
 • 250GB
 • 5
 • Pa Limit
 • Pa fund
 • DEMO
 • BIZNES
 • 4.16
 • 40GB
 • 600GB
 • 10
 • Pa Limit
 • Pa fund
 • DEMO
 • PREMIUM
 • 5.83
 • Pa Limit
 • Pa Limit
 • Pa Limit
 • Pa Limit
 • Pa fund
 • DEMO

99% Arritshmri

Shrbimi m i sigurt i ofrimit t shrbimit pr t cilin paguani gjat 365 ditve.

Mbrenda 30 Ditve

Nse ju nuk jeni t knaqur m sherbimt tona sht i garantuar kthimi i parave.

Backup Ditor

Ne ju ofrojm, n qdo koh kur ju krkoni ruajtjen e t dhnave.

Prkrahje

Tel: +377 45 233 581

Mob: +386 49 550 069

info@pexhost.net

PexHost - Pse ne

Zgjedhja e nj ofrues t besueshm sht nj vendim i rndsishm.

Me mbshtetjen ton, me idet tona unike, pr t ofruar shrbime m t besueshme,t prballueshme pr klient dhe t qndrueshme t mundshme n disa nga mimet m t ult n dispozicion.


Language:

Për kontakt +383 45 233 581 & +393 290 314 588; info@pexhost.net
Copyright © 2013 - 2020 PexHost Address: Str. Abedin Rexha p.n, 32000 Klinë, Republic of Kosovo | Phone +383 45 233 581 & +393 290 314 588 | info@pexhost.net | Të gjitha të drejtat e rezervuara