Ueb Hosting profesionale për të gjitha nevojat tuaja.

hostinza pricing image

Ueb Hosting

Ueb Hosting për faqet interneti personale dhe biznesi.


Duke filluar nga

€5.91/mu

hostinza pricing image

Serverë Privat Virtual

Performancë superiore, privatësi më e madhe dhe kontroll i plotë.


Duke filluar nga

€17.00/mu

hostinza pricing image

Serverë i Dedikuar

Niveli absolut më i lartë i performancës së hostimit të dedikuar.


Duke filluar nga

€149.0/mu

hostinza pricing image

Ueb Hosting

Ueb Hosting për faqe interneti personale dhe biznesi.


Duke filluar nga

€70.92/vit

hostinza pricing image

Serverë Privat Virtual

Performancë superiore, privatësi më e madhe dhe kontroll i plotë.


Duke filluar nga

€204.00/vit

hostinza pricing image

Serverë të Dedikuar

Niveli absolut më i lartë i performancës së hostimit të dedikuar./p>


Duke filluar nga

€1788.0/vit

  • Backup mujor
  • Migrim falas
  • Drive në gjendje të ngurtë

SHËRBIME TJERA NGA PEXHOST

hosting service icon

Hosting për WordPress

Menaxhoni uebfaqet tuaja WordPress shpejt dhe me lehtësi.

Mëso më shumë
hosting service icon

Rishitës për Hosting

Hostoni klientët tuaj në serverët më të shpejtë.

Mëso më shumë
hosting service icon

Serverë të Dedikuar Virtual

Merrni kontrollin e plotë me serverat tanë më të shpejtë të dedikuar virtualë

Mëso më shumë
hosting service icon

Çertificata SSL

Krijoni besim dhe siguri online për vizitorët tuaj të uebfaqes.

Mëso më shumë
hosting service icon

Ueb Dizajn

Merrni një dizajn të hijshëm dhe të bukur të uebfaqes. Ndërtoni uebfaqen tuaj tani

Mëso më shumë
hosting service icon

Emrat e Domenit

Rezervoni, transferoni dhe menaxhoni emrat tuaj të domenit me PexHost.

Mëso më shumë

Garancitë tona të Web Hosting

hosting feature img

Kthim i garantuar i parave

Nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur me shërbimin tonë, mund të merrni një rimbursim të plotë brenda 30 ditëve.

hosting feature img

Transferimi i uebfaqes falas

Ekipi ynë do të jetë i gatshëm sa herë që dëshironi të largoheni nga hosti juaj i vjetër.

Karakteristika plus me planin tuaj web hosing:

hosting info icon

Monitorim pro-aktiv 24/7 i serverëve

Ne monitorojmë shërbimet tuaja kritike për të siguruar që gjithçka të funksionojë. Nëse diçka shkon keq, ne do të ndërhyjmë dhe do ta rregullojmë problemin për ju.

hosting info icon

Pako fleksibile hosting

Ne ofrojmë pako fleksibile hosting të krijuara për të përmbushur çdo nevojë ose buxhet.

hosting info icon

Aplikacione falas

Ju nuk keni kufizime në atë që do të instaloni dhe konfiguroni! Instaloni të gjitha aplikacionet tuaja të preferuara dhe personalizoni ato ashtu si ju pëlqen WordPress, Joomla, PHP etj.

BLIJE TANI
Hosting info image